Gumené vaničkové autorohože Rezaw Plast

Vaničkové autorohože Rezaw-plast sú najobľúbenejšie a najpredávanejšie rohože. Výhodou vaničkových rohoží je ich vysoký okraj, cca 3 cm, vďaka ktorému nehrozí žiadne znečistenie podlahy od nečistôt a tekutín, ktoré sa nahromadia počas nastupovanie do automobilu. Vaničkové gumené rohože sú vyrobené zo syntetického kaučuku s vysokou odolnosťou a trvácnosťou. Na vodičovej rohoži je v mieste pedálov zosílena časť, aby sa zabránilo predčasnému opotrebeniu. Ku vaničkovým rohožiam sa pribalujú fixácie na predné rohože, ktoré zabraňuju pohybu rohože pod nohami. Farba gumených rohoží Rezaw-plast je čierna.

Porovnávame a opisujeme všetky gumové rohože v našej ponuke

Návod na montáž gumových vaničkových autorohoží Rezaw-plast

 1. Odrežte (odstrihnite) očká (1), ktoré slúžia iba k upevneniu na ramienko pri predaji.
 2. Vyrežte vnútornú časť v miestach určených pre fixačné klipy (2).
 3. Do pripravených otvorov (3) na spodnej časti autorohože priložte spodnú časť fixácie (4), zaistite vrchnou časťou (5) a na pevnom podklade tlakom proti sebe spojte.
 4. Ak fixáciu v podlahe vašeho auto nemáte, použite priložené plastové vruty (6), ktoré zašraubujete do miest predom vyznačených v mieste, ktoré si označíte fixkou cez otvory vo fixáciách jednotlivých rohoží, pričom sa uistite, či rohož neblokuje pedály auta.
  Autorohož potom vytiahnite a do vyznačených miest zašraubujete buď rukou alebo pomocou širšieho plochého šraubováku plastový vrut a dotiahnite. Na ne potom nasadíte autorohože s fixáciami.
 5. Rohože sú označené FL - predný ľavý (koberec šoféra), FR - predný pravý (spolujazdec), RL - zadný ľavý (za šoférom) a RR - zadný pravý (za spolujazdcom).
 6. Podľa potreby môžete či nemusíte použiť fixácie do zadných rohoží.
  Fixácie pre zadné koberce nie sú súčasťou základného príslušenstva. Dodávajú sa fixácie iba na predné rohože.
 7. UPOZORNENIE! Pri práci dbajte na opatrnosť pri používaní ostrých nástrojov

Očká na vaničkových rohožiach slúžiace iba k upevneniu na ramienko pri predaji. Miesto na vyrezanie určené pre fixačné klipy na vaničkových rohožiach Vyrezaný otvor na fixačné klipy na vaničkových rohožiach

Spodná časť fixácie vaničkových kobercov Rezaw-plast Vrchná časť fixácie vaničkových kobercov Rezaw-plast Plastové vruty pre zafixovanie autorohoží do podlahy automobilu

Gumové autorohože s vyvýšením okrajom Rezaw-plast Gumené vaničkové autorohože s vyvýšením okrajom Rezaw-plastZadné gumené vaničkové autorohože s vyvýšením okrajom Rezaw-plast Gumené rohože s vyvýšením okrajom 3cm zadné Rezaw-plast

 

Vaničkové autorohože majú cca 3cm vyvýšený okraj, sú vyrobené z vysoko kvalitných elastomérov (syntetický kaučuk).

Povrch vaničkových autorohoží je upravený tak, aby zachytával čo najviac nečistôt a vody.

Autorohože sú protišmykové a prispôsobené k podlahe daného vozidla.

Dlhá životnosť autorohoží.

 

Úchyty pre vaničkové autorohože Rezaw-plast, ktoré sú dodávané ku každej sade autorohoží.

Úchyty pre vaničkové autorohože Rezaw-plast

Certifikát iso na vaničkové autorohože Rezae-plast.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info