Autokozmetika a čistiace prípravky na auto

Na čo vlastne slúži autokozmetika?

Vieme aká je tá najlepšia autokozmetika priamo na Vaše auto - poradíme Vám.

Máme prípravky na:
- ošetrenie laku karosérie automobilu, pneumatík, interiéru, kože, plastov
- čistenie motora
- zimnú údržbu automobilu

Vaše auto prichádza denne denne do kontaktu s baktériami, ktoré sa usádzajú v interiéri vozidla. Môže ísť o zvieratá, prenášanie alebo prevážanie rôznych predmetov - toto všetko vedie k znečisteniu Vašej palubnej dosky, čalúnenia a textílí. Máme na výber kompletný rad čistiacich prostriedkov s ktorými dosiahnete maximálnu čistotu a údržbu textílií, plastu, skla...

Vaše auto si tak zachová nielen čistotu, ale aj lesk a dlhšiu životnosť ošetrujúcich materiálov. Tým si omnoho dlhšie udrží svoju cenu na trhu neustále sa klesajúcich cien automobilov a v neposlednom rade exkluzivitu a Váš dobrý pocit pri šoférovaní čistého a vylešteného automobilu.

Počas roka - či už v zimnom alebo letnom období sa stretávame s faktormi, ktoré poškodzujú, alebo znečisťujú karosériu auta, pneumatiky, plastové časti a sklo.

Či už sa jedná o slnečné lúče, kyslé dažde, alebo soľ na cestách. Prípravky na ošetrene exteriéru neslúžia iba na odstránenie znečistenia, ale vytvárajú ochranný film, ktorý uľahčuje následné čistene. Kvalitné čistiace prostriedky vedia ochrániť Váš lak aj pred trvalým poškodením, ktoré spôsobujú najmä soľ a kamienky počas zimy.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info