Deflektory Iveco

História značky Iveco

Iveco je medzinárodná spoločnosť už od svojho založenia.
V roku 1975 sa päť prosperujúcich spoločností z troch rôznych európskych krajín (Taliansko, Francúzsko a Nemecko) rozhodlo spojiť svoje sily a vytvoriť novú spoločnosť.

Prostredníctvom akvizícií, aliancií a spoločných medzinárodných podnikov si spoločnosť Iveco vydobyla svoju pozíciu medzi svetovými lídrami na poli cestnej dopravy. Ivekosa zapsalo ako lder a v tomto duchu pokračuje dodnes.

Dnes má výrobné závody v Európe, Číne, Indii, Rusku, Turecku, Austrálii, Argentíne, Brazílii a Juhoafrickej republike a pôsobí vo viac než 100 štátoch sveta. Automobily Ieco patria k špičke a spoločnosť zaznamenáva každoročne nárast predaja svojich produktov.

Spoločnosť Iveco ponúka produkty, ktoré spĺňajú všetky nároky na profesionálnu prepravu. Jej produktová paleta je najkomplexnejšia a od roku 2007 je úplne prepracovaná.

Spoločnosť Iveco bola vždy lídrom v oblasti inovácií, či už išlo o motory (bola to prvá spoločnosť, ktorá uviedla na trh turbodúchadlo v celej svojej vznetovej palete, prvá použila motory Common Rail a ako prvá na trh uviedla vozidlá Euro 5) alebo jej vozidlá (získala ocenenie Truck of the Year v rokoch 1992, 1993 a 2003 a Dodávka roka v roku 2000).  

Dnes je Iveco jedným z najrožšírenejších spoločností v oblasti nákladných a úžitkových automobilov o celom svete. Udomácnil sa aj na Slovensku, kde je rovnako lídrom.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info