Farby na brzdy Foliatec, tekuté gumy, laky na disky a svetlá

Ako využijeme tekutú gumu Foliatec v praxi?

V automobilovom priemysle dokonale nahradí fólie na karosériách, používa sa pri ochrane hliníkových diskov, chráni proti korózií, odletujúcim kamienkom bezohľadným vodičom na parkoviskách a dodá vášmu autu nový vzhľad. Oproti fólií je tvrácnejší, modernejší, lepšie vyzerá, nepoškodí Vám lak automobilu a v neposlednom rade je finančne nenáročnejší.

Foliatec je dokonalá ochrana laku ako aj ostatných dielov vášho automobilu.
Odstránenie je oproti fólii jednoduchšie a bezpečnejšie. Plasti Dip sa dá jednoducho a bezpečne strhnúť z karosérie alebo z alu diskov bez poškodenia laku, ktorý je pod ním.

Aká je životnosť tekutej gumy?

Foliatec sa nanáša striekaním pričom vytvorí súvislú vrstvu, ktorú je možné kedykoľvek odstrániť. Môžeme ho nanášať buď sprejom, v ktorom Foliatec je alebo špeciálnou striekaciou pištolou, ktorá je určená už pre profesionálov, ktorý striekajú celé automobily. V prípade poškodenia nie je nutné odstrániť Foliatec z celého dielu ale je možné ho opraviť. Ďalej odoláva extrémne nízkym a vysokým teplotám, poveternostným vplyvom, čiže sa vám nezačne po čase odlupovať čo je pri fóliách bežné. Je priľnavý na kov, drevo, plasty, gumu, betón čiže možnosť využitia je skutočne neobmedzená. Extra jasné farby plasti Dipu môžu po pár rokoch vyblednúť - guma sa jednoducho strhne a môže sa nastriekať znovu. V prípade fóliíje je strhnutie a následné lepenie oveľa náročnejšie a životnosť je kratšia.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info