Deflektory DAF

DAF je na celom svete

V Eindhovene sa nachádza technické centrum DAF. Centrum má komplexné výskumné a testovacie zariadenia vrátane moderného zariadenia na meranie hluku a nového high-tech centra na testovanie motorov. Najmodernejšie svojho druhu. Pre intenzívne vytrvalostné testovanie. 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Pri teplotách od mínus 20 do plus 50 stupňov Celzia.


Okrem toho má spoločnosť DAF v Sint-Oedenrode, približne 20 kilometrov od Eindhovenu, veľký testovací priestor, ktorý zohráva závažnú úlohu pri testovaní vozidiel.


Kopíruje sa tu široký výber podmienok cestných povrchov v Európe a séria ťažkých testovacích programov umožňuje simuláciu celého životného cyklu nákladného vozidla len za šesť týždňov.


Spoločnosť má trinásť predajných filiálok. Aby mohla spoločnosť DAF ponúknuť svojim zákazníkom optimálne služby, tak spravuje medzinárodnú sieť približne 1 000 predajcov a servisných miest v celej Európe, na Strednom východe, Afrike, Austrálii, Novom Zélande a Taiwane.


Predajcov vozidiel DAF podporujú v Holandsku, Veľkej Británii a Španielsku distribučné centrá súčiastok spoločnosti PACCAR. V roku 2007 začala stavba štvrtého európskeho distribučného centra súčiastok spoločnosti PACCAR neďaleko Budapešti v Maďarsku, ktoré bude slúžiť rastúcim trhom v strednej a východnej Európe.DAF je na celom svete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info