Dvojcestné autolarmy s diaľkovým ovládačom zn. Keetec, Magicar a Patrol

Dvojcestné autoalarmy s LCD

Od jednocestných autoalarmov dvojcestné s LCD líšia hlavne možnosťou obojsmernej komunikácie. Tzn. signál ide ako z ovládača k autu, tak od auta k ovládaču. Vďaka tomu máte nad svojím vozidlom neustálu kontrolu. Tieto autoalarmy sú dokonalejšie ako jednocestné. Nad autom máte väčšiu kontrolu a tým pádom je zaručená vyššia bezpečnosť.

Na pagera, ktorý je v ovládači zabudovaný, vidíte v reálnom čase, či je vozidlo zamknuté a či nebol práve vyvolaný poplach. Pri poplachu Vás pager upozorní zvukovou signalizáciou a na displeji sa zobrazí príčina poplachu, napr. otvorenie dverí. Informácia o poplachu na LCD pager až do vzdialenosti 2km. Vzdialenosť je ale reálny pojem - 2km sú veľmi ďaleko a v uliciach je táto vzdialenosť obmedzená premávkou a domamy, ktoré zabraňujú signálu. Reálna vzdialenosť je teda určite viac ako 1km.


Pre nové vozidlá sa monujú autoalarmy s prívlastkom "CAN". Ide o vozidlá, kde častokrát už nejde nainštalovať klasický autoalarm. Dosah ich vzdialenosti je tiež okolo 2km.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie