Bezpečnostná fólia Foliatec Securlux 51x230cm

Bezpečnostná fólia Foliatec Securlux 51x230cm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Výrobca: Foliatec

Dostupnosť: Expedujeme do 48 hodín

Doručíme dňa: 28.10.2021

Skladové číslo: 10076012

39,90 € s DPH

Doprava

1140 - SECURLUX je vysoko kvalitná ochranná fólia, ktorá výrazne zvyšuje bezpečnosť pre všetkých cestujúcich v aute. Fólie Foliatec Securlux sú testované skúšobným ústavom podľa predpisov EHK.Výhody ochrannej fólie Foliatec SECURLUX:ochrana pred rozbitým okna pri vlámaníUV ochranné vlastnostipoužíva sa aj ako ochrana vládnych vozidielochrana posádky vozidlamožnosť použiť na okná áut ale aj okná na dome

1140 - SECURLUX je vysoko kvaltiná ochranná fólia, ktorá výrazne zvyšuje bezpečnosť pre všetkých cestujúcich v aute. Fólie Foliatec Securlux sú testované skúšobným ústavom podľa predpisov EHK.

  1. Ochrana pri nehode: v teste DEKRA (M 050405001) na triesky pomocou simulovaného bočného nárazu tyče, ktorý splnil na výbornú.
  2. Ochrana vlámanie: v testoch sa ukázalo, že fólia Securlux odoláva útok s rôznymi nástrojmi na vlámanie
    Nasledujúce skúšky boli vykonané:
    EN 12600 Sklo v stavebníctve - Kyvadlová skúška - postupy a realizácia požiadaviek vplyvu testovanie plochého skla.
    EN 356 Sklo v stavebníctve - Bezpečnostné zasklenie - Skúšanie a klasifikácia odolnosti proti ručne útoku.
  3. Test Bezpečnosť - polícia a jazdci: Securlux je v tejto konkrétnej oblasti (polícia) na oboch stranách použitého skla, takže má odolnosť proti nárazu triedy P3A. Odoláva napríklad kameňu
  4. UV Ochrana: bezpečnostné fólie majú vďaka svojej špeciálnej konštrukcií, čo je 99% UV ochrany (podľa DIN EN 410)  a z Laboratória technickej optiky a optotechniky na Georg-Simon-Ohm Univerzite aplikovaných vied v Norimbergu ochranný slnečný faktor z 180. To zodpovedá 6 krát bežnej ochrany (SPF 30)

V oblasti cestnej premávky môže byť použitý na zadné okno a zadné bočné okná. Za určitých podmienok môže byť fólia aj na predných bočných oknách.

Montážny návod ochrannej fólie na okná Foliatec SECURLUX

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info