Plastová vanička do kufra s výškou okraja 4-6 cm, nalepená protišmyková podložka v strede, ohybný odolný plast, vanička vytvarovaná podľa podlahy auta Citroen C2 2003-2009

Popis plastových vaničiek pre Citroen C2 2003-2009

Pevný okraj plastovej vaničky Vysoký pevný okraj o výške cca 4-6 cm po obvode
1 V strede nalepená protišmyková vrstva
Plastové vaničky kufra s elegantným dizajnom Vysoká odolnosť voči poškodeniu
Vaničky Rezaw-plast bez zápachu Vyrobené z odolného gumoplastu
Presné plastové vane Rezaw-plast Vanička je ohybná, možno ju zrolovať
vaničky vyrobené na mieru auta Presne vyrobená pre kufor auta Citroen C2 2003-2009

Výborná ochrana podlahy - vysoký pevný okraj plastových vaničiek dokonale chráni podlahu, drží si svoj tvar. Aj pri vyliatí veľkého množstva vody v kufri sa nič nedostane na textilnú podlahu auta. Jednoducho vaničku vytiahnete z auta, očistíte a vrátite naspäť.

Protišmykový povrch vaničky - v strede plastovej vaničky je nalepená protišmyková podložka, vďaka ktorej sa prevážaný tovar neposúva po podlahe.

Odolné voči poškodeniu - plastové vaničky sú vyrobené z odolného gumoplastu (polyetylén), ktorý zaručuje vysokú odolnosť voči nečistotám, chemikáliám, vode a blatu. Vaničky sa nepoškodia ani pri pravidelnej preprave ťažkých predmetov, stavebného materiálu a podobne

Praktické využitie plastovej vaničky - vaničku v kufri ocení určite každý majiteľ vozidla, ktorý chce mať v aute poriadok. Vanička zadrží topiaci sa sneh po lyžovačke, prach a nečistoty pri prevoze odpadu alebo stavebného materiálu, nechcenému vyliatiu alebo vysypaniu nákupu. Plastová vanička je vhodná aj pre prevoz ťažkých a ostrých predmetov.

Upozornenia na plastové vane Rezaw-plastUpozornenia a rady ku plastovým vaničkám Rezaw-plast

  • Protišmykový stred je nalepený v strede vaničky, kraje sú bez protišmyku.
  • Údržba je trošku horšia ako pri gumových variánt vaničiek, nakoľko sa nečistoty dostanú aj to nalepenej protišmykovej podložky.

Upozornenia na plastové vaničky Rezaw-plastRozdiel medzi plastovou a gumovou vaničkou do kufra

  1. Gumová má celý povrch protišmykový a plastová len väčšiu časť na nalepenej protišmykovej podložke
  2. Plastová má pevnejší okraj ako gumová, svoj tvar si drží aj mimo auta
  3. Gumová vanička je jednoduchšia na údržbu ako plastová vanička
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie