Autobatérie Varta pre osobné a nákladné automobily

Technológia Powerframe autobatérií Varta

Skutočná sila je otázkou energie, výdrže a hospodárnosti - a predovšetkým techniky. To dokazuje jedinečná technológia PowerFrame ® od Johnson Controls: Vďaka inovatívnej konštrukcii zaručuje výrazné predĺženie životnosti, vylepšenie výkonu pri studenom štarte a priechodu prúdu. Robustná mriežková konštrukcia spoľahlivo bráni predčasnému zlyhanie batérie v dôsledku korózie a zaisťuje tak maximálnu životnosť.

Mriežková štruktúra optimalizuje tok energie a zaručuje nízky odpor rovnako ako výbornú vodivosť. Je tak zaistené rýchle opätovné nabitie, konštantne vysoká štartovacia sila rovnako ako odolnosť proti korózii.

Technológiou PowerFrame ® definuje Johnson Controls nové štandardy, ktorých bežné mriežky nedosahujú. mriežka PowerFrame ® sa nevyrába odlievaním alebo ťahaním ako bežné mriežky, ale precíznym lisovaním. touto technikou sa dosahuje spevnenie materiálu. U bežných mriežok je materiál pri výrobnom procese oslabený a je tak náchylnejšie k poškodeniu koróziou.

Mriežka PowerFrame ® presvedčí aj výrobnými metódami priaznivými pre životné prostredie. Produkcia tejto robustný mriežky odolné proti korózii vyžaduje 20% menej energie ako výroba bežných mriežok. Do ovzdušia sa tak uvoľňuje 20% skleníkových plynov menej.

Batérie VARTA s technológiou PowerFrame ® ponúkajú skutočnú silu.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie