Štartovacie autobatérie Bosch Silver S3, S4, S5 a S6

Bosch - Power Frame

Revolučný systém zdokonalenie štartovacích autobatérií. Nová technológia Power Frame ponúka oveľa dlhšiu životnosť, vyšší výkon a kvalitu stratovacích autobatérií. Mriežka autobatérie má úplne zásadný význam pre silu a spoľahlivosť, a zodpovedá za optimálny tok prúdov v autobatérii. Technológia PowerFrame ponúka v porovnaní so štandardnými technológiami nasledujúce výhody:

1. Pevný rám mriežky

Zabraňuje deformácii mriežky a tým aj poškodeniu separátora. Ďalej zabraňuje skratom spôsobeným deformáciou mriežky a kontaktom so zápornou elektródou.

2. Charakteristika dosky

Pevná a precízna štruktúra zabezpečuje výbornú priľnavosť aktívneho materiálu k mriežke. V porovnaní s bežnými mriežkami má mriežka s technológiou Power Frame menší odpor a zároveň schopnosť rýchlejšieho dobíjanie autobatérie.

3.Optimálna štruktúra mriežky

V oblasti s vyšším zaťažením je použité viac olova. Mriežka je tak odolná voči silnému namáhaniu ale hlave voči korózii. Vďaka unikátnej technológii Power Frame má autobatérie oveľa dlhšiu životnosť.

4. Mriežka navrhnutá pre optimálny prietok prúdu
V tomto novom poňatí sú lamely mriežky spojené priamo s vývodom dosky. Nízky odpor prúdu zabezpečuje optimálnu vodivosť a tým rýchlejšiu dodávku energie. Každá mriežka prechádza dôkladnou kontrolou aby nedošlo k zníženiu ochrany proti korózii.

Autobatéria Bosch Power Frame

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info