Autobatérie Exide Micro-Hybrid AGM.

Autobatérie Exide Micro-Hybrid AGM určené pre vozidlá poháňané tradičným vznetovým/zážihovým motorom s prídavnými systémami/zariadeniami redukujúcimi spotrebu paliva: Regeneračné brzdenie, auto Štart/Stop systém, výbava pre úsporu paliva/nízke emisie.

V tomto odkaze zistíte aká autobatéria Exide je vhodná do Vášho vozidla.

Technické informácie o autobatériach Exide Micro-Hybrid AGM

Typy spodného uchytenia autobatérií Exide AGM

Akumulátory Exide AGM - typy pólových koncoviek

Polarita / zapojenie akumulátorov (autobatérií) Exide AGM

Micro-hybridná výbava

REGENERAČNÉ BRZDENIE
Ako náhle vodič zloží nohu z akcelerátora, štartéralternátor bezprostredne mení kinetickú energiu vozidla (rotačnú rýchlosť alternátora), ktorá sa vracia vo forme dobíjania batérie. Akceptácia nabíjania a cyklická odolnosť sú kľúčové pre prevádzku tohto systému.

VÝBAVA PRE ÚSPORU PALIVA
Príklady špeciálnej, mikro-hybridnej výbavy, schopnej vytvoriť úspory emisií/paliva:

  • inteligentný alternátor,
  • indikátor voľby prevodových stupňov,
  • prediktívny, elektronický manažment energie a teploty kvapalín,
  • generátor tepla,
  • riadenie a brzdenie cez „kábel“ (by wire).

Akákoľvek doplnková výbava pôsobí na batériu ako ďalšia energetická záťaž.

STOP & ŠTART
Tento systém vypne motor za účelom úspory paliva, keď vozidlo dočasne stojí na červenú alebo počas dopravnej zápchy. Aj keď vozidlostojí, všetky elektrické spotrebiče sú napájané energiou z batérie a pôsobia ako jej dodatočná záťaž. Motor sa naštartuje po každom automatickom zastavení, čo vedie k značne vysokému počtu fáz s vysokou mierou záťaže, v priebehu životného cyklu batérie.

Micro-Hybrid AGM

Vyvinutá spoločne s hlavnými európskymi výrobcami prémiových, mikro-hybridných vozidiel, EXIDE AGM (Absorbent Galss Mat) je najrozvinutejšou technológiou, schopnou poskytovať optimálny výkon v extrémnych, cyklických aplikáciách, v obidvoch prevádzkových stavoch, v schopnosti nabiť sa vysokým prúdom a za neúplného stavu nabitia. Tieto faktory sú pre mikro-hybridné vozidlá, vybavené systémami Stop & Štart a Regeneračným brzdením, kľúčové.

  • Originálna technológia prvovýroby vozidla (OE) & Kvalita.
  • Extrémna odolnosť: 3-násobná cyklická trvácnosť voči štandardnej batérii.
  • Maximálna bezpečnosť: hermeticky uzavretá s VRLA článkami, tlakom riadenými ventilmi, so špičkovými vlastnosťami rekombinácie plynu. Optimálne bezpečná pre inštaláciu v priestore kabíny vozidla.  
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie