Porovnanie gumených rohoží

Pridané: 22.12.2017 16:36:42

Radi by sme Vám predstavili všetky typy rohoží, ktoré máme v našej bohatej ponuke. Zastúpenie tu má až 6 výrobcov: poľský výrobcovia Rezaw-plast a Frogum, nemecký Petex, český Rigum, slovinský Gledring a ruský Novline

Porovnanie gumených rohoží

V následujúcich riadkoch Vám stručne popíšeme každý typ rohoží, ich výhody, dizajn, tvar. Detailnejšie fotky všetkých rohoží nájdete nižšie v článku.

Začneme s obľúbenými rohožiami od českého výrobcu Rigum

Dizajn týchto rohoží je rokmi overený, majú mriežkovitý tvar. Vďaka týmto mriežkam sa tekutiny po rohoží neprelievajú za jazdy po celej ploche, ale ostanú v mriežkach. To oceníte aj pri vyberaní rohoží z interiéru. Gumové rohože Rigum majú cca 1 cm vysoký okraj. Tento okraj je dostačujúci aby sa nečistoty nedostali cez okraj. Okraj je silný, takže aj v prípade stupenia na tento okraj sa nič nedostane na podlahu. V každej rohoží sú predpripravené otvory pre fixátory, ktoré pasujú presne podľa podlahy vozidla. V časti pod pedálmi šoféra je zosílená kvôli väčšiemu namáhaniu rohože a tým predlžuje ich životnosť. Spodná časť má výčnelky zabraňujúce pohybu po podlahe.
Kompletná ponuka čiernych gumených autorohoží Rigum.

autorohože autorohože Rigum autorohože Rigum  
Viac detailnejších fotiek čiernych autorohoží Rigum

Najviac predávané autorohože s vysokým 3 cm okrajom Rezaw-plast

Najväčšou výhodou týchto rohoží je ich vysoký okraj, ktorý ma približne 3 cm. Tento okraj nie je taký hrubý ako napríklad pri rohožiach Rigum alebo Petex. Vaničkové rohože sú vytvarované presne pre každú podlahu auta. V miestach pod pedálmi je rohož prispôsobená, aby nikdy guma nezasahovala do pedálov a tým obmedzovala šoféra. Vaničkové gumové koberce Rezaw-plast ponúkame prevažne v čiernej farbe, na niektoré typy vozidiel aj v béžovej farbe. Ku každej sade rohoží dodávame aj balík s fixáciami len pre predné rohože. Na zadné autorohože je možné dokúpiť ďalšia sada.
Kompletná ponuka vaničkových gumených autorohoží Rezaw-plast.

Rezaw Béžové autorohože Rohože Rigum

Viac detailnejších fotiek gumených vaničkových rohoží Rezaw-plast

Nemecké autorohože Petex

Gumové rohože Petex sú takmer identické ako rohože Rigum. Majú mriežkovitý tvar s pevným 1 cm vysokým okrajom. Hlavným rozdielom medzi týmito dvoma výrobcami je na mieste šoféra. Spevnená plocha je u rohoží Petex v tvare kociek, ktoré sú odolnejšie ako pri rohožiach Rigum. Ponuka od výrobcu obsahuje najnovšie typy vozidiel na trhu, tak aj staršie vozidlá, ktoré iné značky vo svojej ponuke nemajú. Spodná časť rohoží ma výčnelky, ktoré zabránia pohybu rohoží po podlahe. Všetky rohože Petex majú predpripravené otvory pre fixáciu o podlahu.
Kompletná ponuka nemeckých gumových kobercov Petex.

Audi mriežkovanie rohoťí Rohože Petex

Detailné obrázky k nemeckým gumovým rohožiam Petex

Dizajnové a voňavé autorohože od slovinského výrobcu Gledring

Autorohože Gledring rýchlo spoznáte podľa ich zaujímavého dizajnu. Väčšina rohoží Gledring má dizajn dezénu pneumatiky, malé množstvo v tvare písmena G. Ďalším nezameniteľným znakom je ich vanilková vôňa, ktorá sa pridáva do zmesi pri ich výrobe. Rohože majú predpripravené otvory pre fixácie o podlahu vozidla, hlavne na predných rohožiach. Okraj rohoží Gledring je pevný, asi 1 cm vysoký. Gumové koberce Gledring sú vyrobené z veľmi kvalitnej gumenej zmesi a tým zaručujú dlhú životnosť.
Kompletná ponuka dizajnových voňavých autorohoží Gledring.

rohože Gledering  spevnená časť pod nohami zadná časť rohoží Rigum

Detailnejšie fotky voňavých autorohoží Gledring

 

Vaničkové rohože od ruského výrobcu Novline

V ponuke nájdete aj rohože Novline. Zaradili sme ich hlavne kvôli tomu, že majú kvalitné a presné spracovanie a ponúkajú rohože pre exkluzívnejšie typy vozidiel ako je Lexus, Land Rover, Mercedes, Audi a iné. Sú vyrobené z kvalitnej gumy, ktorá zaručuje, že rohože účinkom UV neblednú, sú odolné teplotám  -50 ° C až + 50 ° C a sú odolné voči opotrebeniu. Rohože Novline majú cca 3 cm okraj, vďaka ktorému ostane podlaha chránená od nečistôt a tekutín. Povrch gumených kobercov Novline je po celej ploche protišmykový.
Ponuka vaničkových autorohoží ruského výrobcu Novline.

Kvalitné ruské vaničkové rohožky Novline Vaničkové rohože Novline tvarované presne podľa podlahy auta Vyvýšené rohože Novline so stredovým tunelom

Detailnejšie fotky vaničkových gumových rohoží Novline

Autorohože bez zápachu Frogum

Gumené koberce Frogum sa vyznačujú tým, že nie sú cítiť po gume ako lacné čínske rohože. Majú veľmi kvalitné spracovanie a sú prispôsobené každej podlahe. Okraj u rohoží Frogum je hrubý a vysoký asi 1 cm. Spevnená plocha pod nohami šoféra v tvare obdĺžnikov zabezpečí, aby a rohož rýchlo nepredrala. Všetky rohože majú predpripravené gumové otvory pre zafixovanie rohoží o podlahu. Majú podobný tvar ako rohože Rigum alebo Petex.
Ponuka gumených kobercov Frogum.

Gumené rohože Frogum bez zápachu Mriežkovanie a spevnená plocha autorohoží Frogum pod nohami šoféra Označenie výrobcu na gumových rohožiach Frogum

 

Fotogaléria všetkých gumových autorohoží v našej ponuke

Viac detailnejších fotiek čiernych autorohoží Rigum

Gumené autorohože Rigum aa ich spodná časť Okraj čiernych rohoží do auta s výškou 1 cm

Spevnená oblasť gumených rohoží Rigum u šoféra Každá gumová rohož je označená typom auta a miestom určenia v aute

Gumené autorohože Rigum dokonale ochránia podlahu pred vodou Autorohože Rigum ochránia podlahu v zimnom období od snehu

 

Detailné obrázky k vaničkovým autorohožiam Rezaw-plast

Sada vaničkových autorohoží Rezaw-plast v čiernej farbe Sada vaničkových rohoží Rezaw-plast v čiernej farbe

Vysoký 3 cm okraj po celom obvode autorohoží Rezaw-plast Protišmykové prvky na gumených kobercoch s vyvýšenými okrajmi

Spodná časť gumových kobercov s vysokými okrajmi Rezaw-plast Označenie typu auta a miesta, kam vaničková autorohož patrí.

 

Detailné obrázky k nemeckým gumovým rohožiam Petex

1 cm vysoký a veľmi pevný okraj gumených rohoží Petex Mriežkovanie po celej ploche gumových autorohoží Petex

Spevnená časť rohoží Petex zabraňujúca predratiu rohože pod pedálmi Výčnelky na spodnej časti rohoží Petex zabraňujúce pohybu po podlahe

 

Detailnejšie fotky voňavých autorohoží Gledring

Voňavé autorohože Gledring s dizajnom dezénu pneumatiky Voňavé autorohože Gledring s dizajnom písmena G

Dizajnové rohože Gledring pasujú presne na daný typ podlahy Autorohože Gledring sú prispôsobené tak, aby neprekážala pri prevádzke vozidla

 

Detailnejšie fotky vaničkových gumových rohoží Novline

Kvalitné a presne tvarované vaničkové rohože Novline Autorohože s vyvýšeným okrajom prispôsobené pedálom v aute

Niektoré autorohože Novline obsahujú aj rohož pre stredový tunel Fixácie u vaničkových autorohoží Novline

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie