Výmena a test autobatérie

Testovanie autobatérií v Trenčíne

Testovanie autobatérií v Trenčíne

Na našej prevádzke v Trenčíne na ulici Kukučínova 3 vám radi bezplatne premeriame autobatériu profesionálnym prístrojom v aute prípadne spravíme záťažový test autobatérie na počkanie. 

V prípade, že batéria bude ukazovať dobré hodnoty, tak premeriame aj alternátor, či správne dobíja autobatériu.

Na našej predajni máme vyškolených zamestnancov s dlhoročnými skúsenostami, takže o autobatériach a chybách v autcáh vedia mnoho infomácií a veľmi radi poradia.
Bližšie informácie o našich zamestnancoch

Výmena autobatérie

Výmena autobatérie

V prípade, že bude po teste autobatéria už zlá a zrelá na výmenu, poradíme vhodný typ batérie a následne ju aj bezplatne ihneď odborne vymeníme.
Na prevádzke máme všetko náradie potrebné na výmenu, takže si nič nemusíte nosiť alebo sa trápiť s výmenou sami. Celý priebeh testovania a výmeny autobatérie vybavíme za vás.

Nerobia nám problém ani systémy Start-Stop, kde sú vo vozidle batérie EFB alebo AGM. Vo väčšine prípadov je potrebné výmenu batérie zapísať aj do riadiacej jednotky auta, ktorú nám zabezpečuje externá firma priamo v areáli, ktorá sa zaoberá elektroinštaláciou áut a patrí medzi top na SR.

V ponuke priamo na predajni máme autobatérie len od overených výrobcov, ktoré už predávame viac ako 20 rokov. Jedná sa o značky ako Exide, Rocket, Caryon, Carrex. Na objednávku ale vieme zabezpečiť batérie takmer od všetkých výrobcov ako Bosch, Varta, Moll, Banner a ďalšie. 

Na našej prevádzke nemáme problém s výmenou autobatérie aj v prípade nepriaznivého počasia ako je dážď alebo sneženie. Na tieto prípady máme postavený stan, kde sa pohodlne zmestia aj väčšia autá ako Citroen Jumper, Fiat Ducato a podobné.

Bonus pri výmene autobatérie

Bonus pri výmene autobatérie

Nemusíte mrznúť alebo moknúť vonku pri aute a čakať, kým prebehne výmena autobatérie ale počkáte vo vyhrievanej a klimatizovanej predajni na štýlovom posedení s priamým výhľadom na auto, takže budete mať prehľad o celom priebehu výmeny.

Počas inštalácie novej batérie Vám ponúkneme kávičku alebo minerálku, aby ste sa u nás cítili ako doma a spríjemníli tým čakanie na výmenu autobaterky.

Výhody nákupu autobatérie na našej predajni v Trenčíne:

  • bezplatné zmeranie starej autobatérie a funkčnosti alternátora
  • bezplatná výmena u nás zakúpenej autobatérie
  • možnosť inštalácie aj v nepriaznivom počasí
  • čakanie počas výmeny vo vyhrievanej / klimatizovanej predajni
  • priamy výhľad z predajne na priebeh výmeny
  • naprogramovanie batérie EFB a AGM do riadiacej jednotky za malý poplatok (externá firma)
  • kávička alebo minerálka pri výmene autobatérie na predajni:)

A kde nás nájdete?

Naša firma sídli na ulici Kukučínova 3 pri areáli Merina v Trenčíne. Priamo pred budovou máme parkovacie miesta vyhradené pre zákazníkov. 
Naplánujte si cestu ku nám pomocou mapy

Pohľad na našu predajňu Autobiznis s parkovaním priamo pred budovou
Predajňa autobatérií Trenčín

Autobatérie Trenčín

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie