Slnečné clony na bočné okná X-Shades

Výrobca slnečných clôn X-Shades

  • Pri výrobe slnečných clôn sa maximálna pozornosť venuje kvalite a presnosti výroby. V celom procese od merania cez ohýbanie pružného drôtu až po strihanie látky sa používajú najmodernejšie 3D a CNC stroje a zariadenia.
  • Sieťovina a aj lemovacia látka použitá na slnečných clonách je vyrobená z nehorľavého materiálu a splňuje tak normu ISO3795:1989 týkajúcu sa nehorľavosti materiálov v autách.
  • Drôt vnútri slnečnej clony je pružný, je možné ho ohnúť, pričom sa vráti do takmer pôvodného tvaru. V prípade, že sa clona mierne zdeformuje (napr. počas hry detí), je možné ju jednoducho malými prehnutiami vrátiť do úplne pôvodného tvaru
  • Magnetky ku slnečným clonám sú síce malé, ale majú pomerne veľkú silu priťahovania, konkrétne jeden magnet udrží asi 1 kg.
  • Slnečnú clonu udržia bez problémov na ráme aj 4 magnety, ale pre istotu odporúčame na rám okna umiestniť 7 magnetov - 2 na ľavej a pravej strane a 3 na hornej strane rámu okna. Jedna clona váži v závislosti od veľkosti 100 - 150 gramov, takže sila magnetov je dostatočná na to, aby udržala aj niekoľko desiatok clôn.
  • Počas testov boli magnety schopné udržať clonu aj pri rýchlosti 100 km/h a úplne otvorených oknách.
  • Z bezpečnostných dôvodov však odporúčame okná otvárať maximálne do rýchlosti 50 km/h a spustiť ich najviac do polovice. Pri vyšších rýchlostiach je tak či tak hluk z otvorených okien už veľmi obťažujúci.
  • Slnečné clony výrazne obmedzujú prievan v aute pri otvorených zadných oknách. Je to výhoda v prípade, že v aute nemáte klimatizáciu, alebo ju zo zdravotných dôvodov nepoužívate.

Kompletná ponuka slnečných clôn na bočné okná od výrobcu X-Shades

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie