Montáž deflektorov Heko

Pridané: 1.3.2019 12:06:40

Montáž deflektorov Heko

Montáž deflektorov je veľmi jednoduchá a zvládne ju isto každý. Na montáž nebudete potrebovať ani špeciálne náradie. 

Budú Vám stačiť tieto pomôcky:

 • handrička
 • nožnice alebo nožík
 • technický benzín (nie je potreba)
 • šraubovák alebo karty (kreditka, tankovacie karty a podobne)

Postup montáže deflektorov:

 1. Pred začiatkom inštalácie si dôkladne skontrolujte balenie, či náhodou deflektory nie sú niekde prasknuté, zlomené alebo inak poškodené. 
 2. Pomocou nožníc alebo nožíka otvorte balenie deflektorov a prirovnajte deflektory k rámu dverí, či sedia (obal nevyhadzujte, v balení sú ešte kovové pliešky)
 3. Ak deflektory tvarovo sedia s rámom dverí, dajte dole okno a môžete pomocou handry a technického benzínu vyčistiť vnútorný priestor, kam budete deflektory zasúvať. Je to z toho dôvodu, že sa tam nachádzajú nečistoty a mastnota. Na vyčistený povrch sa Vám lepšie prilepia pásky na deflektoroch
 4. Z deflektorov odstráňte žlté ochranné pásky a vsunete jeden koniec deflektoru do rámu dverí pri spätnom zrkadle. Druhý koniec zasuňte do rámu dverí pri B stĺpiku. Deflektor sa následne prehne. 
 5. Pomalým pohybom zasúvajte zvyšok deflektoru smerom od spätného zrkadla. Je na to potrebné občas trochu sily.
 6. Po komplet nasadení deflektoru skúste zatvoriť okno, aby ste zistili či deflektor nikde nenaráža. Ak by niekde narazil tak vtom prípade použijete kovové pliešky v balení. Na každé okno bývajú obvykle 2 ks (môže sa líšiť). 
  Pliešky zasunete pomocou karty alebo šraubováku tak, že plochá časť bude opretá o deflektor a časť s ostrým výstupkom pôjde do gumového tesnenia.
 7. Po kompletnom nainštalovaný deflektorov je potrebné, aby ste ofukz okien nechali aspoň pol dňa zavreté. Tým sa deflektory lepšie usadia v tesnení, obojstranné pásky sa poriadne prilepia.

!!! Deflektory neinštalujte pri mínusových teplotách vonku, sú krehké a mohli by sa ľahko polámať!!!

Ponuka okenných deflektorov Heko Kompletná ponuka okenných deflektorov Heko

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie