Nosič 2 bicyklov na ťažné zariadenie Hakr Trip 2 Top Plus

Nosič 2 bicyklov na ťažné zariadenie Hakr Trip 2 Top Plus

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Grátis redukcia z 13 na 7 Doprava zadarmo

Počet bicyklov: Pre 2 bicykle, Pre 3 bicykle

Výrobca: Hakr

Vhodný pre E-bike: Áno

Výrobca:

Dostupnosť: Na dotaz

Skladové číslo: HV1191

349 € s DPH

369 € s DPH Zľava 20 €

Doprava

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre 2 bicykle (3 s adaptérom) s maximálnym zaťažením 45 kg a celkovou váhou 14,2 kg.

Kapacita bicyklov

  

2 (3 s adaptérom)
Kapacita elektro bicyklov    1
Hmotnosť    14,2 kg
Max zaťaženie    45 kg
Rozmery   1085 x 689 x 644 mm
Veľkosti bicyklov    Všetky, rázvor max 120 cm
Max priemer rámu    25-80 mm
Uzamykanie bicyklov    ÁNO
Uzamykanie nosiča    Áno
Koncovka    13 pól
Veľkosti kolies    Všetky
Výklopný    Áno
Záruka    3 roky

Nosič bicyklov Hakr Trip 2 Top Plus

 • Najnovší model nosičov bicyklov na ťažné zariadenie od českého výrobcu Hakr Brno, vhodný pre všetky typy a veľkosti bicyklov s rázvorom do 1200 mm.
 • Na nosiči prepravíte 2 bicykle, dokúpením a použitím adaptéra HV1165 - Adapter Hakr Trip Top môžete prepraviť 3 bicykle.
 • Hakr ponúka možnosť dokúpiť aj adapter HV1176 - Adapter Trip Roller, s ktorým môžete prepravovať kolobežku.
 • Nosič sa dodáva takmer zložený. Po vybalení treba na nosič pripevniť iba oporný U rám. Potrebné náradie je súčasťou balenia.
 • Hakr Trip 2 Top Plus je osadený novými modernými svetlami a plastovým krytovaním. Nosič tak dostáva veľmi kompatkný vzhľad, pričom krytovanie prispieva i k väčšej stabilite bicyklov na nosiči. Elektromontáž svetiel má13 pól koncovku. 
 • Pákové uchytenie o ťažné zariadenie, sklopná funkcia pre prístup do kufra, odnímateľné úchyty rámov bicyklov - ramená, plastové remienky pre uchytenie kolies bicyklov na nosič s račňovým uťahovaním DoubleWay sú prvky, ktorými sa Trip Top Plus vyrovnáva nosičom bicyklov z najvyššej triedy.
 • Uchytenie na ťažné zariadenie pomocou pákového systému je rýchle a jednoduché. Stačí pákový systém odomknúť (kľúčik je pri motnáži nutné vybrať zo zámku), uchytením páky stlačíte poistku, zodvihne páku do najvyššej pozície (na 90°), položíte nosič na guľu ťažného zariadenia a páku pohybom nadol utiahnete. Následne zámok uzamknete.
 • Stlačením nožného pedála odistíte sklopenie a nosič môžete i s naloženými bicyklami odklopiť cca na 70° uhol, čo vám umožní otvoriť zadné dvere na aute. Pre autá s väčšími zadnými dverami typu MPV, Van, kde 60° uhol je pre otvorenie dverí nedostačujúci je možné dokúpiť adapter HV1182 - Trip odklop 90°.
 • Bicykle upevníte na nosič pomocou čelusťových odnímateľných (ramien) úchytov rámov. Čelusť úchytu pojme rámy bicyklov o priemere max. do 80 mm. Každý úchyt je vybavený uzamykacou uťahovacou maticou. Matica sa po uzamknutí točí naprázdno, čím úchyt nie je možné otvoriť. Otvorením čeluste a jej následným zmačknutím sa celé (rameno) úchyt uvoľní od oporného U rámu. Táto funkcia je veľmi praktická. Pri samotnom nasadzovaní bicyklov vám nezavadzajú ostatné ramená a umožní vám pohodlne nájsť najvhodnejšie miesto pre umiestnenie čeľuste úchytu na váš bicykel.
 • Kolesá bicyklov na nosič utiahnete plastovými zubatými remiankami, ktoré jednoducho vyšponujete račňou DoubleWay. Remienky sú dostačujúce pre plášte do 2,6 palca.
 • Pozície bicyklov sú od seba vzdialené 19 cm.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info