Nosič 4 bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada Sport M3 + adaptér 022624

Nosič 4 bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada Sport M3 + adaptér 022624

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Grátis redukcia z 13 na 7 Doprava zadarmo E-bike ✔

Počet bicyklov: Pre 4 bicykle

Výrobca: Atera

Vhodný pre E-bike: Áno

Výrobca:

Dostupnosť: Na dotaz

Skladové číslo: 022685-1

559 € s DPH

Doprava

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre 4 bicykle (3 nosič + adaptér), s maximálnym zaťažením 68 kg a celkovou váhou 18,7 kg.

Kapacita bicyklov

  

4
Kapacita elektro bicyklov    2
Rozmery   100 x 20 x 85 cm
Hmotnosť    18,7 kg
Max zaťaženie    68 kg
Veľkosti bicyklov    Všetky
Max priemer rámu    25-80 mm
Uzamykanie bicyklov    Áno
Uzamykanie nosiča    Áno
Koncovka    13 pól
Max rázvor kolies    120 cm
Materiál    Oceľ
Výklopný    Áno
Záruka    3 roky

Nosič bicyklov Strada Sport M3 je veľmi kvalitný nemecký nosič a patrí svojimi proporciami a vlastnosťami medzi najlepšie nosiče bicyklov na ťažné zariadenie na trhu. Je najpredávanejším nosičom z našej ponuky.

Tento nosič je určený na prepravu 4 bicyklov (nosič Atera Strada Sport M3 + adaptér 022624). Je vhodný aj na prepravu 2 tažkých elektrobicyklov.

Atera Strada Sport M3 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použiťia náradia. Dokonalé plne automatické upínacie pákové zariadenie umožňuje nosič uchytiť bez nutnosti nastavovania a dotatočnej aretácie. Jednoducho iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku. Výhodou je aj to že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia. Následne je nosič jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom zatlačením páky zaistiť. Indikátor na uchytení vám naznačí, že nosič je bezpečne pripevnený.

Atera Strada M3 má veľmi kompaktné rozmery, so svojou šírkou 1 m sa určite zmestí do väčšiny batožinových priestorov automobilov.

Držiaky rámov bicyklov sú konštruované veľmi precízne. Je možné ich otočiť všetkými smermi. Chránia bicykle proti poškodeniu - mäkký gumenný povrch úchytov a gumenný doraz na remeni. Račňa je konštruovaná tak, že pri dosiahnutí požadovaného napnutia preskočí na remeni na ďalší zub. V podstate je nemožné rám bicykla poškodiť. Uchytávací remeň je vystužený kovovým jadrom, čím dosahuje veľkú pevnosť a chráni bicykle pred odcudzením. Každá račňa na držiakoch rámov je vybavená zámkom. Uchytí guľaté i oválne rámy od O 25 mm - do O 80 mm.

Držiaky kolies Atera sú zámerne vytvorené ako kliny pod kolesá, aby sa eliminovali enormné bočné, ťahové a šmykové zaťaženia. Takto je koleso chránené pred akýmkoľvek poškodením - malý detail s veľkým efektom. Koleso do držiaku uchytíte jednoducho pomocou plastových ozubených remienkov a dotiahnete račňou. Upínacie remienky na držiakoch majú dĺžku 25 cm - sú vhodné na priemery plášťov do 2,4 palca (61 mm). Pre širšie plášte sú dostupné dlhšie remienky 30 cm (O do 3 palcov - 76 mm) a 35 cm (O do 4 palcov - 101 mm) ako príslušenstvo.

Atera Strada Sport M je vhodná pre všetky veľkosti bicyklov. Maxilmány rázvor kolies je 120 cm.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info