Nosič 2 bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada Sport E-BIKE

Nosič 2 bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada Sport E-BIKE

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Grátis redukcia z 13 na 7 Doprava zadarmo E-bike ✔

Počet bicyklov: Pre 2 bicykle

Výrobca: Atera

Vhodný pre E-bike: Áno

Výrobca:

Dostupnosť: Na dotaz

Skladové číslo: 022686

399 € s DPH

Doprava

doprava

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre 2 bicykle a s použitím adaptéru až pre 3 bicykle, s maximálnym zaťažením 60 kg a celkovou váhou 14,9 kg.

Kapacita bicyklov

  

2 (s adaptérom)
Kapacita elektro bicyklov    2
Rozmery   100 x 20 x 59 cm
Hmotnosť    14,9 kg
Max zaťaženie    60 kg
Veľkosti bicyklov    Všetky
Max priemer rámu    25-80 mm
Uzamykanie bicyklov    Áno
Uzamykanie nosiča    Áno
Koncovka    13 pól
Max rázvor kolies    120 cm
Výklopný    Áno
Záruka    3 roky

Nosič bicyklov Atera Strada Sport E-BIKE

  • Nosič bicyklov Strada Sport E-Bike je veľmi kvalitný nemecký nosič a patrí svojimi proporciami a vlastnosťami medzi najlepšie nosiče bicyklov na ťažné zariadenie na trhu. Je jedným z najpredávanejších nosičov z našej ponuky.
  • Tento nosič je určený na prepravu 2 bicyklov avšak s použitím adaptéru 022624 dostupným ako príslušenstvo je možné rozšíriť kapacitu na 3 bicykle.
  • Atera Strada Sport E-Bike je vybavená sklopnou funkciou, takže dostať sa k batožine do kufra aj s naloženými bicyklami na nosiči nieje problém. Sklopná funcia je dostatočná pre hatchbacky, kombi i SUV.
  • Atera Strada Sport E-Bike je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia náradia. Dokonalé plne automatické upínacie pákové zariadenie umožňuje nosič uchytiť bez nutnosti nastavovania a dodatočnej aretácie. Jednoducho iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku. Výhodou je aj to že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia. Následne je nosič jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom zatlačením páky zaistiť. Indikátor na uchytení vám naznačí, že nosič je bezpečne pripevnený.
  • Atera Strada Sport E-Bike má veľmi kompaktné rozmery, so svojou šírkou 1 m sa určite zmestí do väčšiny batožinových priestorov automobilov.
  • Držiaky rámov bicyklov sú konštruované veľmi precízne. Je možné ich otočiť všetkými smermi. Chránia bicykle proti poškodeniu - mäkký gumený povrch úchytov a gumený doraz na remeni. Račňa je konštruovaná tak, že pri dosiahnutí požadovaného napnutia preskočí na remeni na ďalší zub. V podstate je nemožné rám bicykla poškodiť. Uchytávací remeň je vystužený kovovým jadrom, čím dosahuje veľkú pevnosť a chráni bicykle pred odcudzením. Každá račňa na držiakoch rámov je vybavená zámkom. Uchytí guľaté i oválne rámy s priemerom od 25 mm - do 80 mm.
  • Držiaky kolies Atera sú zámerne vytvorené ako kliny pod kolesá, aby sa eliminovali enormné bočné, ťahové a šmykové zaťaženia. Takto je koleso chránené pred akýmkoľvek poškodením - malý detail s veľkým efektom. Koleso do držiaku uchytíte jednoducho pomocou plastových ozubených remienkov a dotiahnete račňou. Upínacie remienky na držiakoch majú dĺžku 25 cm - sú vhodné na priemery plášťov do 2,4 palca (61 mm). Pre širšie plášte sú dostupné dlhšie remienky 30 cm (priemer do 3 palcov - 76 mm) a 35 cm (priemer do 4 palcov - 101 mm) ako príslušenstvo.
  • Atera Strada Sport E-Bike je vhodná pre všetky veľkosti bicyklov. Maximálny rázvor kolies je 120 cm.
  • Pozície bicyklov majú od seba odstup 23 cm.
  • Nosič je vybavený 13 polovou elektrickou koncovkou pre zapojenie svetiel

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info