Nosič 3 bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada DL3

Nosič 3 bicyklov na ťažné zariadenie Atera Strada DL3

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Grátis redukcia z 13 na 7 Doprava zadarmo

Počet bicyklov: Pre 3 bicykle

Výrobca: Atera

Vhodný pre E-bike: Nie

Výrobca:

Dostupnosť: Na dotaz

Skladové číslo: 022601

529 € s DPH

Doprava

doprava

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre 3 bicykle a s použitím adaptéru až pre 4 bicykle, s maximálnym zaťažením 45 kg a celkovou váhou 14,5 kg.

Kapacita bicyklov

  

3 (4 s adaptérom)
Kapacita elektro bicyklov    0
Rozmery   100 x 25 x 72 cm
Hmotnosť    14,5 kg
Max zaťaženie    45 kg
Veľkosti bicyklov    Všetky
Max priemer rámu    25-80 mm
Uzamykanie bicyklov    Áno
Uzamykanie nosiča    Áno
Koncovka    13 pól
Max rázvor kolies    120 cm
Výklopný    Áno
Záruka    3 roky

Nosič bicyklov Atera Strada DL 3

  • Nosič bicyklov na ťažné zariadenie ATERA STRADA DL 3 je jeden z najlepších nosičov na trhu a patrí medzi najpredávanejšie nosiče v Európe.
  • Tento nosič bicyklov je určený na prepravu 3 bicyklov. S použitím adaptéru 022611 dostupným ako príslušenstvo je možné zväčšiť kapacitu prepravovaných bicyklov o jeden kus na 4 bicykle.
  • Čo je na Atere Strade DL také jedinečné? Určite jeho nie sklápacia ale vysúvacia funkcia, ktorá vysunie bicykle od zadných dverí na dostatočnú vzdialenosť aby sa mohli otvoriť zadné dvere, čo ocenia aj majitelia áut, ktorým sa otvárajú dvere do boku. Samozrejme vzniká väčší priestor pre manipuláciu napr. s batožinou.
  • Stradu DL 3 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia žiadneho náradia, čo zabezpečuje nové upínacie pákové zariadenie, iba položiť na ťažné zariadenie a zatlačiť páku.
  • Výhodou je že, nosič po uložení na ťažné zariadenie bude držať už bez utiahnutia, takže nosič je jednoduché upraviť si súmerne s autom, bez toho aby vám padal na zem, a potom rýchlo zatlačením páky zaistiť.
  • Váha nosiča aj s adaptérom posúva Stradu medzi najľahšie nosiče na ťažné zariadenie pre 3 bicykle.
  • Nie je len ľahký ale aj veľmi kompaktný, so svojou šírkou len 1 m sa určite zmestí do väčšiny ak nie do všetkých batožinových priestorov automobilov.
  • Držiak rámov bicyklov je najsofistikovanejší na trhu. Uchytí oválne ako aj guľaté rámy väčšiny veľkostí obtiahnutím popruhom jednoducho a bezpečne. Plastový popruh je vystužený kovovým jadrom. Pomocou otáčacích kĺbov a mierneho zakrivenia tyče držiaka bude určite jednoduché uchytiť každý bicykel.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info