Plechové disky, oceľové disky pre všetky typy áut

Hľadáte nové plechové disky a neviete, ktoré budú vhodné pre Váš automobil?

Vybrať správne plechové disky nemusí byť vždy ľahká úloha. Vyznať sa vo všetkých označeniach, symboloch a číslach býva občas zložité a preto by sme Vám radi trochu uľahčili tento proces.

V odkaze nižšie nájdete konfigurátor diskov od výrobcu plechových diskov KFZ. V ňom jednoducho zadáte všetky údaje o vozidle a následne Vám ukáže, ktoré plechové disky budú vhodné pre Váš automobil.

vyhľadávač plechových diskov KFZ na auto

Následne po zadaní všetkých údajov o vozidle Vás preklikne na ďalšiu stranu konfigurátora, kde už zobrazí kompletnú ponuku diskov pre zadaný typ auta. Po kliknutí na nejaký disk sa zobrazí priamo na danom aute a v pravom rohu ukáže, aká je to veľkosť disku.
Prípadne po vybratí disku môžete kliknúť na ikonu: >>DETAILS & AUFLAGEN kde Vám zobrazí detailnejšie informácie o všetkých diskov v ponuke.

Keď už máte vybratý správny disk, tak si zapamätajte 4-miestne číslo, ktoré je pri každom disku. Dané 4-miestne číslo potom zadajte na našej stránke hore do vyhľadávača a zobrazí Vám disk v našej ponuke.
Ak by Vám náhodou disk nezobrazilo, tak nás prosím kontaktujte a disk ručne vyhľadáme u výrobcu a doplníme do ponuky.
V prípade, že by ste mali akékoľvek problémy s vyhľadávaním diskov, tak nás kontaktujte a radi Vám vyhľadáme správne disky.

Puklice na plechové disky

Kompletná sada (4kusy) okrasných puklíc na plechové disky.

Puklice 14" 15" 16"

Plechové disky KFZ, ocelové disky KFZ

Ochranné puklice

Puklice si svoje miesto na kolesách automobilov nachádzajú predovšetkým v zimnom období, ale môžu byť súčasťou kolies automobilov aj v lete. Ich hlavnou úlohou je chrániť disky pred špinou a poškodením, pričom často zohrávajú aj stylingovú funkciu. V zimnom období vynuknú puklice na kolesách áut krajšie ako sa pozeraťna čierny plechový disk. Aj dobre zvolené puklice totiž dokážu na aute spraviť veľmi veľa.  Kvalitne spracovaný dizajn puklice dodá autu športového ducha a ochráni Vaše plechové disky a brzdy pred znečistením a poškodením. 

S masívnym rozširovaným hliníkových diskov šoféri často zabúdajú na výber puklíc, ktoré sú veľmi vhodným doplnkom najmä v zimnom a prechodnom období. Práve vtedy keď sú vonku nízke teploty a na cestách sa nachádza množstvo špiny, snehu, či posypovej soli, sú puklice pomerne účinnou ochranou plechových diskov. Dobré a pekné puklice Vás výdu na pár eur a ochránia Vaše kolesá počas celej zimy pre všetkými nepriaznivými vplyvmi a nástrahami. Aby ste svoje zliatinové disky nemuseli ničiť v zimnom období, oplatí sa mať zimné pneumatiky obuté na plechových diskoch, ktoré ale svojim vzhľadom často nie sú práve najvábnejšie.

A práve tento „dizajnový nedostatok“ napravia vhodne zvolené puklice. Nevkusné puklice sú dávno out - u nás nájdete moderné a športovo vyzerajúce puklice.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info