Nosič 2 bicyklov na ťažné zariadenie BuzzRack E-Scorpion 2

Nosič 2 bicyklov na ťažné zariadenie BuzzRack E-Scorpion 2

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Grátis redukcia z 13 na 7 Doprava zadarmo E-bike ✔

Počet bicyklov: Pre 2 bicykle

Výrobca: BuzzRack

Vhodný pre E-bike: Áno

Výrobca: BuzzRack

Dostupnosť: Expedícia 1-3 dni

Skladové číslo: BUZZSCORP

385 € s DPH

Doprava

doprava

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre 2 bicykle vhodný aj pre elektro bicykle, s maximálnym zaťažením 60 kg a celkovou váhou 18,1 kg.

Kapacita bicyklov

  

2
Kapacita elektro bicyklov    2
Rozmery   134 x 72 cm
Veľkosťi pneu   4"
Hmotnosť    18,1 kg
Max zaťaženie    60 kg
Veľkosti bicyklov    Všetky
Uzamykanie bicyklov    Áno
Uzamykanie nosiča    Áno
Koncovka    13 pól
Veľkosti kolies    Všetky
Výklopný    Áno
Záruka    2 roky

Nosič bicyklov BuzzRack E-Scorpion 2

  • Nosič elektrobicyklov Buzzrack E-Scorpion 2 disponuje robustnou a zosilnenou konštrukciou vhodnou pre prevoz 2 elektrobicyklov.
  • Nosič aj s elektrobicyklami je výborne vyvážený a pri sklopení zabezpečuje dostatočne široký prístup do kufra automobilu.
  • Nosič sa dá uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia náradia a poskytuje zvýšenú nosnosť 60kg (max. 30kg každej elektrobicykel).
  • Vďaka kompaktným rozmerom v zloženom stave je nosič veľmi dobre skladovateľný.
  • Nosič je sklápací, teda možno ho jednoducho sklopiť pre ľahší prístup do batožinového prosotru. Sklopenie je samozrejme možné aj s naloženými elektrobicyklami.

Funkcie:

  • Nosič je možné upevniť na akékoľvek ťažné zariadenie a to bez použitia náradia. V otočnej doťahovacej hlavici je umiestnený zámok, ktorým sa nosič k ťažnému zariadeniu uzamkne.
  • Elektrobicykle sú k nosiču upevnená pomocou gumových úchytov a pásikov, ktoré je pevne zaistí a zabráni ich poškodeniu. Elektrobicykle je možné k nosiču zamknúť a tým je zaistiť počas prepravy aj proti krádeži.
  • Nosič disponuje sklopnou funkciou. V prípade, že sa potrebujete dostať do batožinového priestoru, je možné celý nosič vrátane upevnených elektrobicyklov sklopiť a uvoľniť si tak prístup. Sklopenie možno vykonať po zošliapnutí ľahko přísutpného pedálu. Nosič je možné sklápať bez aj s naloženými bicyklami.
  • Ďalej je nosič vybavený svetelnou rampou pre umiestnenie ŠPZ. Svetelná rampa sa pripája do zásuvky pomocou 13-pinového konektora.
  • Ak je nosič demontovaný z ťažného zariadenia a uskladnený, je možné ho zložiť do kompaktných rozmerov.

Pre bezpečné uchytenie cyklonosiča BUZZ E-SCORPION musí byť dodržaná vzdialenosť 65 mm od stredu ťažného zariadenia k zadnej časti vozidla.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info