Lakťové opierky pre všetky typy vozidiel.

Lakťová opierka slúži jednak k pohodlnému položeniu pravej ruky pri jazde a jednak ako úložný priestor v automobile. Prvotriedny komfort pri šoférovaní.

Veľa funkcií - Výškové nastavenie lakťových opierok. Presúvacia a odklopná vrchná časť. Jednoduchá inštalácia lakťovej opierky, doba inštalácie je približne 15 minút. Lakťová opierka Armster je výrobok, ktorý je vyrobený v kombinácii plastu a koženky.

ArmSter ™ lakťová opierka je jedinečne v pohodlná a pružná. Je plne nastaviteľná a dizajnovo vhodná do každého automobilu.. Špecifická pre každý jednotlivý model zaisťuje perfektné bezpečné uchytenie k OEM noriem.

 

___________________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________________
 

Ukážka lakťovej opierky ARMSTER 2 v šedej farbe.

Lakťové opierky do auta

Lakťová opierka je jedinečný koncept v oblasti pohodlia, pružnosti a skladovania. Táto plne nastaviteľná, kvalitná stredová lakťová opierka poskytuje praktický dizajn každého interiéru vozidla. Lakťová opierka slúži pri dlhších cestách na pohodlné opretie ruky, ktoré určite oceníte. Kto si raz vyskúšal jazdu s lakťovou opierkou, určite ocení jej výhody a komfort. Typová špecifikácia pre každý jednotlivý model zaručuje perfektnú a bezpečnú využiteľnosť. Jej vlastnosti umožňujú nastavenie výšky a posuv vrchnej časti. Uhol vyklopenia a samozrejme veľký, praktický úložný priestor vo vnútri opierky sa starajú o komfort počas jazdy nielen pre vodiča, ale aj pre spolujazdca.  Lakťová opierka sadne presne do každého automobilu - lakťové opierky sú vyrobené presne podľa typu a modelu auta. Dajú sa použiť aj lacnejšie univerzálne lakťové opierky. 

 

Inštalácia lakťovej opierky do auta Vám zaberie 15- 20 minút a následne si môžete vychutnávať komfort, ktorý Vám poskytne.


Možnosť platby:

platba platobnou kartou Visa, Visa Elektron,  MasterCard, Maestro

Platba hotovosťou pri osobnom vyzdvihnutí doplnkov na auto na predajni

Platba za autodoplnky bankovým prevodom - Internet banking

Platba na dobierku pri doručení balíka kuriérskou službou UPS

Spôsob dodania:

Doručenie balíkov s autodoplnkami pomocou kuriérskej spoločnosti UPS

Osobný odber náhradných dielo a autodoplnkov

Porovnávač produktov autodoplnkov, náhradných dielov a diskov

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.