Puklice - športové a okrasné puklice na všetky značky automobilov.

Puklice vhodné na plechové disky - originálne puklice vhodné na leto i zimu

Kompletná sada (4kusy) okrasných puklíc na plechové disky.

Tieto puklice sú univerzálne a dajú sa použiť na 99% všetkých plechových diskoch.

 
14" 15" 16"

Ochranné puklice

Puklice si svoje miesto na kolesách automobilov nachádzajú predovšetkým v zimnom období, ale môžu byť súčasťou kolies automobilov aj v lete. Ich hlavnou úlohou je chrániť disky pred špinou a poškodením, pričom často zohrávajú aj stylingovú funkciu. V zimnom období vynuknú puklice na kolesách áut krajšie ako sa pozeraťna čierny plechový disk. Aj dobre zvolené puklice totiž dokážu na aute spraviť veľmi veľa.  Kvalitne spracovaný dizajn puklice dodá autu športového ducha a ochráni Vaše plechové disky a brzdy pred znečistením a poškodením. 

S masívnym rozširovaným hliníkových diskov šoféri často zabúdajú na výber puklíc, ktoré sú veľmi vhodným doplnkom najmä v zimnom a prechodnom období. Práve vtedy keď sú vonku nízke teploty a na cestách sa nachádza množstvo špiny, snehu, či posypovej soli, sú puklice pomerne účinnou ochranou plechových diskov. Dobré a pekné puklice Vás výdu na pár eur a ochránia Vaše kolesá počas celej zimy pre všetkými nepriaznivými vplyvmi a nástrahami. Aby ste svoje zliatinové disky nemuseli ničiť v zimnom období, oplatí sa mať zimné pneumatiky obuté na plechových diskoch, ktoré ale svojim vzhľadom často nie sú práve najvábnejšie.

A práve tento „dizajnový nedostatok“ napravia vhodne zvolené puklice. Nevkusné puklice sú dávno out - u nás nájdete moderné a športovo vyzerajúce puklice.

 Čím viac nakúpite, tým menej platíte za dopravu.
Maximálne poštovné na dobierku len 4€.
Doprava zadarmo nad 70€ pri platbe vopred, nad 90€ pri platbe na dobierku.

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom
 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.